Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeśli jesteś klientem, w ciągu 14 dni od odbioru paczki masz prawo do odstąpienia umowy zawartej na odległość. W tym celu, wystarczy, że wyślesz nam wypełniony formularz np. poprzez wiadomość email na kontakt@samedobrerzeczy.pl – możesz go pobrać klikając tutaj.

Gdy otrzymamy od Ciebie zwrócony towar, na wskazane konto bankowe zwrócimy pieniądze. Koszty przesyłki zwracanych/reklamowanych produktów są po Twojej stronie.

Pamiętaj, że opakowanie musi być nienaruszone a produkt nie może być używany. Mówi o tym ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

REKLAMACJE

Jeśli produkt okazał się wadliwy masz prawo go zareklamować. Najlepiej zgłosić nam ten fakt na adres mailowy kontakt@samedobrerzeczy.pl.

Reklamowany towar należy wysłać na adres:
ul. Dr Jana Piltza 34/75
30-392 Kraków

Po weryfikacji zasadności reklamacji skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. W przypadku uznania reklamacji wymienimy produkt na nowy, a w przypadku jego wyczerpania – zwrócimy koszty produktu.

W przypadku uszkodzenia, ubytku należy odmówić odbioru przesyłki i bezzwłocznie spisać protokół reklamacyjny zawierający wszystkie zastrzeżenia odnośnie stwierdzonej nieprawidłowości w sposób jasny i szczegółowy i przesłać go na adres kontakt@samedobrerzeczy.pl

Formularz reklamacji możesz pobrać tutaj.